Witajcie serdecznie!

Po wielu latach w końcu mamy swoje miejsce w sieci ;-)

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współtworzenia tej witryny. Chcielibyśmy stworzyć miejsce, gdzie wszyscy absolwenci mogliby znaleźć informacje dotyczące bieżącego życia szkoły, jej historii a także szeregu innych ważnych informacji (zarówno tych poważnych, jak i lekko żartobliwych...).

Ideą przyświecającą tworzeniu niniejszej witryny była przede wszystkim szeroko pojęta integracja środowiska związanego ze szkołą - zarówno absolwentów jak i sympatyków szkoły. Chcelibyśmy aby na stronie znazły się Wasze wspomnienia, refleksje, anegdoty, fotografie. Zapraszamy do prezentowania swoich pasji, opisywania wspomnień, przesyłania ciekawych informacji z historii szkoły.

Chcielibyśmy również aby niniejsza witryna pomagała absolwentom w znalezieniu pracy. Ponieważ nasze środowisko w większości bardzo dobrze zna się osobiście dlatego daje to możliwość ławiejszego znalezienia rzetelnego, i co najważniejsze, kompetentnego pracownika. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt a niezwłocznie zamieścimy ofertę pracy i pomożemy znaleźć odpowiednią osobę.